خدمات شرکت چهارباغ کامپیوتر (CCCo)

تعمیر لپ تاپ در اصفهان .

تعمیر تخصصی لپ تاپ در اصفهان توسط کادر مجرب چهارباغ کامپیوتر انجام میشود  .

شما میتوانید به آدرس چهارباغ عباسی کوچه سینما سپاهان و یا با شماره 32201055 – 09133136532 جهت راهنمایی از مشکل لپ تاپ و یا تعمیر لپ تاپ خود ، به ما رجوع کنید .

جهت آگاهی از آدرس دقیق تعمیرگاه به قسمت ارتباط با ما رجوع کنید.

پشتیبانی و تعمیر لپ تاپ و رایانه های شرکتها وکارگاهها واماکن شخصی ، فروش سخت افزار ، فروش کالا به صورت تلفنی ، برنامه نویسی و ارائه انواع نرم افزار های حسابداری TOP VISION

دفتر خدماتی ۴باغ افتخار دارد جهت رفاه حال هم استانیهای عزیز خصوصا شهروندان گرامی در اصفهان و خمینی شهر و زرین شهر اقدام به خدمات رسانی ۲۴ ساعته به شرکتها ، کارگاهها و اشخاص در محل نموده است .

این گروه با در اختیار داشتن تجربه و پیشینه ای قابل اعتماد و درخشان توانسته است طی ۱۵ سال خدمات متفاوت و ارزنده ای را به شهروندان عزیز ارائه دهد و با الگو پذیری از اینکه اعتماد و ارزش تنها با موارد توجه قراردادن نیازها و خواسته های شما عزیزان ممکن میباشد برای خدمت رسانی هر چه بهتر اعلام آمادگی مینماید.

شما می توانید تصور کنید ۴باغ کامپیوتر مرکزی است در اینترنت. همیشه پاسخ گوست. همیشه در دسترس است. و همیشه می تواند از طریق اینترنت در دفتر شما حاضر شود, به کامپیوتر و شبکه شما وصل شود و مشکلات شما را برطرف نماید.

پشتیبانی 24 ساعته!

در دستور کار ۴باغ کامپیوتر اولین چیز بدست آوردن و حفظ رضایت مشتریست. به همین خاطر ما همیشه پیگیر کمک مشاوره ای به مشتریان و حل مشکلات آنان در زمینه استفاده از محصولاتمان هستیم. این سرویس و پشتیبانی بصورت ۲۴ ساعته و آنلاین از طریق اینترنت امکان پذیر میباشد. تعمیرات تخصصی لپ تاپ خود را در کمترین زمان و هزینه از ما بخواهید . استوک تخصص ماست .

خدمات این شرکت (بعد سوم) عبارتند از :

  • پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری سیستمهای رایانه ای در شرکتها ، کارگاهها و اماکن شخصی
  • تعمیررات تخصصی لپ تاپ در کمترین زمان و هزینه
  • ارائه سخت افزارها و نرم افزارهای مورد نیاز مشتری همراه با معتبرترین گارانتی ها در کمترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت
  • ارتقاء سخت افزاری و نرم افزاری سیستمهای رایانه ای
  • برگزاری کلاسهای خصوصی از مبتدی تا پیشرفته PHOTOSHOP, MICROSOFT WORD , WINDOWS , INTERNET , و …
  • ارسال کالا به محل بدون هیچگونه هزینه اضافی ممکن تنها با یک تماس تلفنی .
  • ارائه نرم افزار حسابداری خاص این شرکت همراه با انجام دادن هر گونه درخواست روی نرم افزار سفارش داده شده و حسابرسی محل .