بدون هزینه ازما مشاوره تخصصی بگیرید

مشاوره تخصصی رایگان

به محض تماس و یا مراجعه شما به فروشگاه چهارباغ کامپیوتر ، شما مشاوره حرفه ای را در زمینه های مختلف دریافت خواهید کرد. کارشناسان ما شما را در انتخاب بهترین و مناسب ترین لپ تاپ و یا خدمات با توجه به نیاز حال و آیندتان ، راهنمایی می نمایند. با صبوری به سوالات شما پاسخ داده و براساس نیاز و بودجه شما با در نظر گرفتن کیفیت محصولات و یا کیفیت ارائه خدمات بهترین پیشنهاد را به شما ارائه می دهند.

وسواس در خرید لپ تاپ

زمانی که اقدام به خرید میکنیم تلاش زیادی کرده که بتوانیم دستگاهایی را وارد کنیم که از لحاظ ظاهری بسیار تمیز باشند یا به اصلاح در دسته گرید ++A قرار بگیرند . به محض رسیدن دستگاه ها در انبار تک تک قطعات دستگاها توسط تکنسینهای مجرب ما تست و بررسی میشوند که در نهایت بهترین لپ تاپ به مشتری ارائه شود . جهت آگاهی بیشتر از روش خرید ما اینجا را کلید کنید .

 گارانتی معتبر بلند مدت

لپ تاپ ها در مراحل مختلف کاملا تست شده و بدون هیچ مشکلی به مشتری ارائه می شوند. کلیه لپ تاپ ها از یک سال تا دو سال گارانتی معتبر  چهارباغ کامپیوتر  بانشان هولوگرام  CCCo میباشد . ما در نظر داریم با رقابتي سالم و اصولي با شركت‌هاي همكار و با تكيه بر دانش و تخصص صحيح از محصولات و نياز مشتريان و متناسب سازي لپ تاپ ها براساس اين نيازها، رنگ تازه‌اي به ماهيت فعاليت‌هاي کامپیوتری در بازارهاي داخلي ببخشیم .

پشتیبانی 24 ساعته

ترکیب زندگی امروز ما با تکنولوژی و فناوری اطلاعات که با سرعت زیادی رو به آینده در حال حرکت است . نیازمند ارائه راهکارها و تجهیزات بروزی در جهت پیشرفت و سهولت انجام امور میباشد . علاوه بر مراجعه حظوری به چهارباغ کامپیوتر در زمانهای اداری ، کادر مجرب و کارآزموده ای  جهت پشتیبانی 24 ساعته شبانه روز تدارک دیده شده است که میتوانید از شبکه های مجازی چهارباغ کامپیوتر با آنها در ارتباط باشید .

تعمیرات سخت افزار و نرم افزار

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ یکی از مهمترین تخصص ماست که برآورده شده از تحصیلات دانشگاهی در رسته نرم افزار که ثمره آن نرم افزار حسابداری Top Vision  میباشد که توسط مجموعه ما در سال 1379 شمسی برنامه نویسی شد و در سال 1382 به بهره برداری رسید . با سابقه ای بیش از 20 سال ، و ورود به دنیای اقتصاد توانستیم تیمی موفق و مجربی را به گرد آوریم که در رسته لپ تاپ ، تعمیرات تخصصی سخت افزاری را توسط کادری مجرب انجام دهیم و به اعتبار شغلی خود بیفزاییم . تعمیرات سخت افزاری شامل برد اصلی یا همان Main Board سیستم است که توسط شرکت آسان الکترونیک انجام میشود و تعمیرات سخت افزاری به غیر از بورد اصلی به عهده شرکت بعد سوم بوده  و هلوگرام CCCo به آن اعبار میبخشد .

فوت آخری ، مشتری مداری!

مطمئنا طی فعالیت های چندین ساله این امر همواره سرلوحه مجموعه چهارباغ کامپیوتر بوده تا مشتریان محترم با رضایت کامل و اطمینان خاطر اقدام به خرید نمایند. ارزشمند بودن کار همراه با صداقت پشت هر حرفه کاری موفقی پنهان شده است!